Elav muusika erilisele sündmusele

ANSAMBLI TELLIMINE

Muusika valik ja esineja tellimine mängivad kindlat rolli piduliku sündmuse õnnestumisel. Kui plaanis on koosviibimine, mis peab inimeste südameis sooja ja erilise tunde tekitama, siis on Duo Telluuri live-esinemine heaks valikuks.

AKUSTILINE DUO

Duo Telluur on klassikalistel instrumentidel mängiv ansambel, mis pakub mitmeid võimalusi erinevate meeleolude loomiseks ja põnevateks muusikalisteks rännakuteks. Esitatav sobib omaette kontserdiks, aga ka üllatama või atmosfääri kujundama pidulikule sündmusele.

EKSKLUSIIVNE!

Valime muusika varasalvest just need teosed, mis piduliku meeleolu loovad ja südameid võidavad. Koostame oma programmi just vastavalt eesootavale publikule ja esinemispaigale.

KLASSIKALINE MUUSIKA

Repertuaaris on põhjamaiselt kaunis eesti heliloojate looming – Arvo Pärt, René Eespere, Raimo Kangro jt, maailmamuusika teoseid, sealhulgas helget klassikat ning meeleolukat hispaania ja ladina-ameerika heliloojate loomingut – Mauro Giuliani, Jose Lezcano, Enrique Granados, Joaquín Rodrigo, Maximo Pujol, Jacques Ibert jt. Lisaks renessansiaegseid laule ja palju muud.

Kirjuta oma küsimus või päring aadressile duotelluur@gmail.com või järgnevasse kontaktivormi. Telefonitsi vastab Kirill +372 58115589.

DUO TELLUURI MUUSIKAduotelluur_logo_taustata