Muusika

René Eespere “Respectus” on Duo Telluuri esimene video. Helikeele põhjamaist ilu said täiendama suursugused kaadrid päikeseloojangul Põhja-Kõrvemaa Looduskaitseala serval. Aitäh Nikolai Alhazovile pildi ja Nikita Shishkovile heli eest!

Gustav Holst “Veenus” on Duo Telluuri esimene katsetus allutada oma koosseisule orkestrimuusika teos. Video on filmitud ühes hubases Tallinna vanalinna saalis ja täiendatud kaadritega, mis on filmitud Tallinna Tähetornis Nõmmel. Suur tänu selle eest Tallinna Tähetorni Seltsile! Ning muidugi aitäh Nikolai Alhazovile pildi ja Nikita Shishkovile heli eest!

“Entracte” on särav ja virtuoosne pala originaalis flöödile ja harfile eklektiliselt heliloojalt Jacques Ibert’ilt. Duo Telluur salvestas seda ühes väikeses Tallinna kirikus ja tempo kujunes sealses akustikas Telluuri instrumentidele sobivalt parajaks. Heli: Nikita Shishkov.

Jose Lezcano “Vihma laulud” (Canciones de Iluvia) on kohati vihmasabinalikult sugestiivne ja teisal ekspressiivsete meloodiatega võluv laulutsükkel kuuba-ameerika heliloojalt ja kitarristilt. Katkendid salvestatud kontserdil 21.05.2016.

“Poeetilised valsid” on kaunis meloodiline tsükkel hispaania heliloojalt ja pianistilt Enrique Granadoselt. Tegemist Duo telluuri versiooni katkenditega kontserdilt 21.05.2016.

Bela Bartok – Rumeenia rahvatantsud I ja IV. Meie esimene teleesinemine kanalil ETV+.

LIVE! – valik lugude katkendeid kontserdilt 1.10.2016

DUO TELLUURIST

KUTSU ESINEMA!

UUDISED FACEBOOKI LEHEL